Co sądzisz o biurach przyjaznych zwierzętom?

Czy Twoje biuro jest przyjazne dla zwierząt?

Wszyscy kochamy naszego psa, kota lub inne zwierzęale co sądzisz o posiadaniu zwierzęcia w swoim biurze?

Istnieje zaskakująco wiele korzyści wynikających z posiadania zwierząt w miejscu pracy. Zapoznaj się z tą infografiką, aby uzyskać kilka wskazówek.

Źródło: https://www.thelakesidepark.com/news/guide-to-pet-friendly-office-spaces/benefits-of-pet-friendly-offices/

Jak widać, posiadanie przyjaznego kota lub psa biegającego wokół, gdy siedzisz przy biurku, może bardzo podnieść Twoje morale!

Oczywiście musi być ktoś, kto jest odpowiedzialny za opiekę nad zwierzęciem w ciągu dnia, np. wyprowadzanie go na spacery, dbanie o to, aby było nakarmione i napojone, a także zapewnienie mu miejsca na zewnątrz, gdzie może się wyszaleć. Oczywiście na koniec dnia zwierzę wraca do domu ze swoim właścicielem, gdzie może się zrelaksować jak wszyscy inni!

Morale to bardzo ważna część życia biurowego, a kiedy osiągają niski poziom, spada wydajność pracy. Zwierzęta z pewnością pomagają ludziom czuć się lepiej i szczęśliwiej, dlatego też coraz więcej biur decyduje się na to, aby być przyjaznym zwierzętom. Nauczenie się, jak mierzyć poziom morale, pozwoli Ci sprawdzić, czy takie rozwiązanie może być odpowiednie dla Twojego miejsca pracy.

Co sądzisz o biura przyjazne biura przyjazne zwierzętom?