Dalekosiężne skutki decluttering your Office

Ręka w górę, kto ma raczej niechlujne biurko.

Pójdźmy trochę dalej i dowiedzmy się, ilu z was ma dość niechlujne biuro w ogóle.

Nie martwcie się. jeżeli ty kiwa twój głowę, tam jest odpowiedź gotowy i ja przychodzi w formie decluttering!

Dopóki nie będziesz miał całkowicie decluttered przestrzeń I streamlined sposób ono patrzeje i pracuje, ty no rozumiesz słowo "satysfakcjonujący". Ja jest prawdziwie satysfakcjonującym uczuciem dostawać ono pozbywa się rzeczy które ty no potrzebujesz już, dostawać ono pozbywa się stary biurowy meble który może być łamany, streaming wszystko i tworzyć błyszczącą przestrzeń za.

Tak, satysfakcjonujące jest to słowo.

Tylko dlatego, że decluttering jest często określany jako "wiosenne sprzątanie", że nie oznacza, że musisz zapisać tę działalność na konkretny czas roku. Ty możesz declutter przy jakaś czas i ja jest fantastycznym sposobem podnosić nastrój i produktywność w tym samym czasie.

Mówią że bałaganiarski biurko jest idealny dla kreatywności, ale ja no jest coś wiele ludzie naprawdę kupuje w. Czy aby na pewno uporządkowane biurko oznacza uporządkowany umysł? A czy na pewno uporządkowany umysł ma lepsze warunki do wpadania na nowe i kreatywne pomysły?

Niezależnie od tego, do której strony argumentacji należysz, decluttering your office space can certainly allow your employees to work in a more effective way.

Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, dlaczego nie zacząć od biurek? Sprawdź ten film, który mówi o tym, jak oczyścić i declutter biurko biurowe i jak utrzymać go po tym.

Jak widać, to właściwie nie jest takie trudne! Ty musisz wtedy rozszerzać ten całkowitego proces myślowy reszta twój przestrzeń, zapewniać że wszystko jest schludny i bezpłatny od zagracenia.

Jaki są korzyści Decluttering?

Ty możesz zastanawiać się co punkt to jest; Jeżeli ty możesz po prostu dostawać dalej z twój pracą, czy ty jesteś bałaganiarski, twój współpracownicy są bałaganiarscy, lub przestrzeń jest ogólna pełna rzeczy nikt naprawdę potrzebuje. Cóż, ma to znaczenie, ponieważ uporządkowana przestrzeń będzie działać znacznie płynniej i mniej w wyniku czego popełnimy mniej błędów. Przekonasz się również, że przedmioty giną znacznie rzadziej.

Aby usprawnić to wszystko w dół (ponieważ czujemy się w usprawniającym rodzaju nastroju), tutaj są zalety decluttering twój biuro.

  • Decluttering fizyczna przestrzeń także pomaga declutter umysł, który pozwoli ci pracować skuteczniej i być bardziej produktywny jako rezultat
  • Ty znajdujesz rzeczy które ty nigdy uświadamiałeś sobie ty miał Lub przedmioty które ty myśleć ty gubiłeś
  • Możesz pozbyć się wszystkiego, co jest zepsute lub nie w stylu, i zastąpić to lepszymi przedmiotami, aby dać ci zupełnie nowy współczesny projekt biura
  • Możliwość znalezienia tego, czego szukasz, oznacza, że pracujesz bardziej efektywnie i nie popełniasz tylu błędów lub nie gubisz przedmiotów podczas pracy
  • Praca w czystym i schludnym biurze jest znacznie mniej frustrująca niż w biurze z bałaganem
  • Odwiedzający twoją przestrzeń będą pod wrażeniem decluttered i schludne biuro; nie będą tak pod wrażeniem z bałaganu biura, jak to daje wrażenie, że standard pracy jest równie chaotyczne

Jak widać, są pewne główne zalety posiadania wyczyszczenie i poświęceniu się utrzymaniu przestrzeni w kolejnych dniach. Pomijając wszystko inne, z pewnością czyste i uporządkowane biuro jest o wiele bardziej satysfakcjonujące do pracy niż takie, które jest stale wypełnione papierami, śmieciami i ogólnym bałaganem? To nie jest łatwe do skoncentrowania się, gdy jesteś otoczony przez śmieci, po wszystkim!

Bierze czas declutter teren przez teren, ucina na wpływie taki wielki zadanie. Do końca, będziesz się zastanawiać, dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej!